Nejčastější otázky

Zodpovědnost

Skupina M. P. A. nenese tímto žádnou zodpovědnost za znovu kontaminování prostorů po vyčištění a odvedení Entit naším prostřednictvím. Kontaminace se rozumí že se mohou v budoucnu objevit jiné projevy zváště reziduálního charakteru, nesouvisící s původními Entitami, zvláště při nedododržení našich rad a doporučení.Někdy se stává že si lidé nenechají poradit a aktivity dále vyvolávají.

Co je EVP

EVP – je zkratka Electronic Voice Phenoména, nebo také česky Fenomén elektronického hlasu.

Novější název je však znám pod zkratkou ITC – (Instrumental TransCommunication).

ITC – je kategorie, kam je EVP zahrnuto.

Sem patří veškeré elektronické přístroje na, které je možno nahrávat.

Patří sem IT technika (počítače,notebooky atd.), kamery, digitální fotoaparáty, diktafony, mobilní telefony, videorekordéry, televizory aj.

Samotné EVP však není jednoduché zachytit. Pokud Entity (duchové) nechtějí, neprojeví se.

Jak popsat samotné EVP?

Přirovnala bych to k šepotu a někdy i zesílený šepot, který jde až do hlasu. V některých případech jde krásně rozeznat hlas muže, ženy či dítěte.

Mohou to být i zvuky a rány.

EVP je pro lidské ucho neslyšitelné.

Proč to lidské ucho neslyší?

Protože je na jiné zvukové frekvenci, než které je lidské ucho schopno zachytit.

Jsou, ale lidé, kteří to zaslechli, protože jsou na to citlivější.

Pokud nahráváme EVP, tak platí přísná pravidla.

Když se EVP podaří zachytit, je nutno vyloučit veškeré logické faktory. Pokud se nahrává venku, je to složité.

Mikrofon, je citlivý a zachytí zvukovou aktivitu v okolí i se zvukem přenesený vzduchem a ten může být označen za EVP.

U nahrávání uvnitř, jsou to zase sousedé i okolí venku za okny a dveřmi. Hrající si děti, doprava, i zvuky zvířat.

Tyto logické faktory, pak při analýze a filtrování mohou nadělat z logického – nelogické, protože se zvuk zmodifikuje a pak už je to jen na lidské fantazii co tam uslyší. Zvuk EVP se schovává i za běžnými ruchy a je nutný zásah odfiltrování..

 

Nejčastější projevy

Nejčastějšími projevy jsou např. pocit chladu. Různé zvuky, klepání a v nejhorším případě přesouvání různých předmětů....Pocity unavenosti a vyčerpání.

Kdo a proč má sklon nabalovat temné bytosti

Entity, které se na člověka věsí, kradou nám energii, navádějí nás ke špatným věcem a celkově obtěžují život, jsou nebezpečné zejména pro lidi s určitými energetickými předpoklady. Rozhodující úlohu zde hraje pouze naše psychika a sekundárně naše zdraví.
Psychicky oslabený jedinec má mnohem vyšší pravděpodobnost setkání s takovými bytostmi, než někdo, kdo je vnitřně vyrovnaný a v pořádku.
Těžké nemoci také přitahují tyto bytosti, protože nemoc je v podstatě zhmotněný vnitřní konflikt, který první vznikl v duši a až později se ukázal na těle.

Kdo je psychicky a energeický oslabený člověk?

Jsou to lidé, kteří momentálně nebo dlouhodobě nosí nějaké vážnější trauma, nebo řeší problém. Jsou to lidé s depresemi, kteří se s něčím v životě nevyrovnali. Minulost, těžké dětství, rozvod, potrat, chudoba, ztráta příbuzného, nebo přítele... Také to bývají vnitřní komplexy, protože ten kdo se nemá rád, nebo se vysloveně nenávidí, vyzařuje destrukci, která ho oslabuje a tím na sebe přitahuje tyto nízké entity.

Je to hodně nebezpečné?

V zásadě jsou bloudící duše a destruktivní bytosti všeobecně něco jako mouchy na stropě, které lítají okolo světla a vrhají stín. Tyto bytosti nejsou pro zdravého člověka nijak významně nebezpečné. Dokáží ale zesilovat a navíc vytvářet mnohé vnitřní problémy a ubírat energii, že znepříjemní i na mnoho let člověku život. Pokud se daný člověk bytosti nezbaví a podlehne jejímu vlivu, počet destruktivních entit se zvýší o tolik, o kolik člověk klesne, až ho nakonec mohou zastínit úplně. Proto je důležité udržovat své vnitřní zdraví v rovnováze. V případě, že máte pocit, že vám někdo něco našeptává, nebo máme nevysvětlitelné strachy a úbytek energie, je potřeba začít se bytostí zabývat a snažit se jí zbavit. Často stačí pouze vyřešit problém, který bytost přivolal a ona sama odejde, protože se už nemá na čem živit.
 

Veliká zrcadla

Víme, že zrcadla slouží jako přechody pro destruktivní bytosti. Čím větší zrcadlo, tím větší představuje průchozí kanál. Pokud má člověk dojem, že mu doma, nebo na místě kde zrcadlo stojí, chodí něco nepříjemného, pomáhá se zrcadla zbavit, nebo ho přikrýt dekou po tu dobu, kdy nejste vnitřně v pořádku.
 

Nemocnice a pocity

V nemocnicích lidé trpí na náledky nezpracovaných traumat svými nemocemi, kde jsou jim podávané chemické léky a mnoho lidí zde umírá. Staré babičce, která leží už dlouho, stačí nechat přes noc otevřené okno dokořán, ona se nachladí a umře celkem rychle. Běžná smutná praxe, o které se ví, ale nemluví. Také zde umírají lidé, kterým bylo pouze nabulíkováno, že jim něco je. Někteří nevydrží ani první chemoterapii.
Nemocnice jsou centrum destrukce, protože sem přichází nemocní lidé, kteří zde trpí a někteří z nich i umírají. Právě zde kromě nechutných koktejlů virů a bakterií od nemocných lidí, můžete pochytat i slušný počet nízkých entit a nešťastných duší. Kdo čte například Enigmu, jistě si vzpomene, že velké procento domů , ve kterých ve velkém straší, bývají staré nemocnice a jim podobná zařízení.